نتایج جستجو برای عبارت :

همایش ششمین سالگرد تاسیس کلاس کانگ فو توآ 21 ماهان

همایش ششمین سالگرد تاسیس کلاس کانگ فو توآ ۲۱ ماهان با حضور پرشور مردم شریف شهر ماهان و کرمان، جمعی از مسئولین شهر ماهان و همچنین حضور ارزشمند جهانبان علی نبی‌زاده و هیئت همراه ایشان در محل سالن ورزشی کمیته امداد امام خمینی(ره) ماهان در روز جمعه مورخ 3 اسفندماه برگزار گردید.
* گزارش مصور این همایش در روزهای آتی منتشر خواهد شد *
ما زنده برآنیم که آرام نگیریم
موجیم که آسودگی ما عدم ماست
همایش ششمین سالگرد تاسیس کلاس کانگ فو توآ 21 ماهان در روز جمعه مورخ 3 اسفندماه 1397 در سالن ورزشی کمیته امداد امام خمینی(ره) ماهان با حضور پرشور مردم شریف شهر ماهان، جمعی از مسئولین شهر و همچنین حضور ارزشمند جهانبان علی نبی‎زاده و هیئت همراه ایشان برگزار شد.
آغاز همایش با تلاوت آیاتی از قرآن مجید و پخش سرود جمهوری اسلامی همراه بود و پس از آن کلیه همراهان با هدایت جهانبان نبی زاده به انجام نرمش پرداختند.
برای خواندن ادامه گزارش به ادامه مطلب مر
فرستنده:ماهان افشارپور  کلاس پنجم
گیرنده:ماهان افشارپور کلاس دهم
سلام ماهان من گذشته ی تو ام اومدم به تو بگویم کلاس بازی گری برو و صدرارو فرموش نکن . سال پنجم رویادته تتلو جهنم مسخره بازی اهنگ هایی که گوش میدادی میراث جیسون داستانی که می نوشتی اقای نعمتی زاده اقاشهری خلاصه امسال تتلو رو دستگیر کردن بلاخره ایران بیب زد به همه چی اره الان داره اینترنتم قطع میشه ودیگه نمی تونم باهات درتماس باشم دوستارتو
گذشته ات.
هواپیمایی ماهان یکی دیگر از هواپیمایی‌های بزرگ و معتبر کشور، هواپیمایی ماهان است. ماهان نیز روزانه پروازهای خارجی و داخلی متعددی دارد. طبق اعلام سایت ماهان، این ایرلاین با 54 فروند هواپیما، پروازهایش را انجام می‌دهد. 2 فروند بوئینگ 747-300، 7 فروند ایرباس A340-600، 4 فروند ایرباس A340-300، 14 فروند ایرباس A300-600، 10 فروند ایرباس A310-300 و 17 فروند BAE146-300 ناوگان ماهان را تشکیل می‌دهند.
پیام بنیان گذار سبک کانگ فو توآ ۲۱ راهبان دکتر احمد سلامی خطاب به جامعه طریقت دانایی به مناسبت روز ملی کانگ فو:
چه زیبا و افتخار آفرین است که پاسداشت ارزنده ترین نماد تاریخی طریقت دانایی یعنی "روز ملی کانگ فو" مصادف است با روز پدر و تولد سالار مردان تاریخ حضرت علی (ع).
 بنده هم به جامعه چند میلیونی کانگ فو و رسالت داران و اعضای سبکهای 22 گانه طریقت دانایی (با پیشوند یا پسوند کونگ فو یا کانگ فو) و هواداران این ورزش ملی ایران زمین تبریک عرض می کنم و
به گزارش معاونت فرهنگی انجمن و سبک کانگ فو توآ ۲۱، روزهای ۲۴ و ۲۵ مردادماه ۹۸ پنجاه و هشتمین کنگره‌ی علمی، فرهنگی و ورزشی کانگ فو توآ ۲۱، با حضور بیش از ۸۰۰ نفر از ورزشکاران و مربیان این رشته و فرهیختگان و دانشگاهیان با رویکرد کارآفرینی در ورزش و پیشگیری از ناهنجاری‌های اجتماعی برگزار گردید.
ادامه مطلب
متن آهنگ جواب ماهان بهرام خان
متن آهنگ جواب ماهان بهرام خان | متن جواب ماهان بهرام خان
واسه تو راحته شایدم عادتهمنو یادت بره این یه واقعیتهمن و تو باهمیم ولی هرکدوم یه جورتو دلت یه جای دور من صبور و بی غروریادمه یادمه چشاتو یادمهگفتی شک نکن به من صداتو یادمهچی عوض شد عزیزمکه دلت با دلم نیست
ادامه مطلب
با سلام و احترام خدمت همه بازدیدکنندگان محترم
ضمن آرزوی سالی سرشار از سلامتی و نیک‌بختی برای همه شما عزیزان؛
به اطلاع می‌رساند که کلاس‌های کانگ فو توآ 21 مرکز کرمان (شهرستان کرمان و شهر ماهان) از روز شنبه مورخ 17 فروردین ماه فعالیت خود در سال 98 را از سرگرفته‌اند.
برای کسب اطلاعات بیشتر می‌توانید با شماره‌های زیر تماس بگیرید:
راهدار صدریه    09132919626
بایارومه پورافغان    09397783617

تو گر خواهی توانایی       به راه ما قدم بگذار
ماهان پرواز به چین را ادامه می‌دهد؟
بررسی اطلاعات پروازی نشان می‌دهد #پروازهای_ماهان به دست کم یک شهر #چین ادامه دارد. بر طبق اعلام سایت رسمی فرودگاه شهر شانگهای پروازهای خطوط هواپیمایی ماهان به این شهر ادامه دارد. قرار است امروز ( پنجم مارس) یک پرواز این خطوط هواپیمایی به شماره "W۵۷۷" در ساعت ۹:۵۵ به وقت محلی وارد ترمینال شماره دو این فرودگاه شود. وضعیت این پرواز نیز "طبق برنامه ریزی" اعلام شده است./ ایسنا
با سلام و احترام خدمت همه بازدیدکنندگان محترم
ضمن آرزوی سالی سرشار از سلامتی و نیک‌بختی برای همه شما عزیزان؛
به اطلاع می‌رساند که کلاس‌های کانگ فو توآ 21 مرکز کرمان (شهرستان کرمان و شهر ماهان) از روز شنبه مورخ 17 فروردین ماه فعالیت خود در سال 98 را از سرگرفته‌اند.
برای کسب اطلاعات بیشتر می‌توانید با شماره‌های زیر تماس بگیرید:
راهدار صدریه    09132919626
بایارومه پورافغان    09397783617
 و یا اینجا کلیک نمایید.
تو گر خواهی توانایی       به راه ما قدم ب
 بیوگرافی سئو کانگ جون
نام و نام خانوادگی: سئو کانگ جون
نام اصلی: لی سیونگ هوان
تاریخ تولد: ۱۲ اکتبر ۱۹۹۳
محل تولد: کره ی جنوبی
سال های فعالیت: ۲۰۱۳ تا کنون
قد: ۱۸۳
شهرت: بدیل بازی در نقش هونگ جو وون در سریال جونگ میونگ
سریال ها:۱-جونگ میونگ۲-آقای دکتر۳-آیا تو انسانی۴-فرشته۵-سرگرمی۶-پنیر در دام۷-بهترین آینده۸-خانه دار متهم۹-بانوی حیله گر تنها۱۰-هیجان معبود۱۱-همراهان۱۲-طلسم سوم۱۳- چرا من یه خانواده داشته
تبریک سالگرد در ازدواج یکی از مهمترین واکنش هایی است که زن و شوهر در این روز باید نسبت به یکدیگر از خود نشان دهند . ممکن است در این روز از طرف دوستان و آشنایان نیز به زن و شوهر تبریک گفته شود . تبریک سالگرد در ازدواج میتواند در کیفیت های مختلف و در موقعیت ها و مکان های متفاوتی اجرا شود . و این امری است که به ذوق و سلیقه ی افراد و همچنین میزان اهمیت این موضوع از نظر آن ها بستگی دارد . نباید فراموش کرد که به یاد داشتن تاریخ سالگرد زندگی مشترک بهترین
 یک سال از تاسیس تیمی به نام HACUBE می گذرد.
در این یک سال که برای مردمان عزیزشهرمان و استانمان تدریس می کنیم لحضات خوب و بدی داشته ایم ، اما توانستیم پیشرفت کنیم و اکنون که برای شما می نویسم ما یک تیم آموزشی 4 نفره هستیم که به افراد مختلفی تدریس کرده ایم ، حتی کلاس های رایگان هم داشته ایم . دوست دارم به مناسبت سالگرد تاسیسمان کلیپ زیر ار از چکیده فعالیت های HACUBE در سال گذشته ببینید.
ویدیو را از لینک پایین دانلود نمایید.
چکیده فعالیت های ما در سال گذ
تور 4 روزه دبی
18اسفند
ماهان ایر 
3*Golden square                            3400
3*Mayfair                                          3710
3*City star                                         3740
3*Dubai Palm                                   3770
4*Grand Central                              4150
4*Moscow                                         4340
4*city season                                    4490
5*Jood palace                                    5100
5*Swissotel Al Ghurair                    5640
5*Millennium Plaza                          5560
5*Crown plaza                         
1- کلاسهای آنلاین موسسه ماهان (زبان عمومی)
قطعا بهترین موسسه از نظر ما در زمینه آموزش غیرحضوری زبان عمومی (از پایه یا از سطح متوسط) همین موسسه ماهان است. به طور کاملا تخصصی در زمینه آموزش مجازی زبان انگلیسی کار می کند و کلاسهای این موسسه نیاز به هیچ کتاب یا حضور در موسسه نمی باشد. هزینه کلاس ها عالی ست هر چند اساتید بهترین نیستند ولی نسبت به هزینه ای که می کنید کاملا قابل قبول است.
این موسسه تازه کار است ولی کاملا باکیفیت آموزش می دهد
هزینه کلاس
دانلود آهنگ ماهان بهرام خان بعد تو
دانلود اهنگ جدید بعد تو از ماهان بهرام خان - 0111 با دو کیفیت 320 و 128
به ادامه مطلب مراجعه کرده و انتخاب گزینه “دانلود با کیفیت اصلی” این آهنگ رو دانلود کنید.
اکنون می توانید دانلود کنید و گوش دهید به موزیک بعد تو با صدای ماهان بهرام خان از سایت موزیک جاز
Exclusive Song: Mahan Bahram Khan – “Bade To” With Text And Direct Links In JazMusic

دانلود آهنگ جدید ماهان بهرام خان بعد تو با بالاترین کیفیت
Download New Music By Mahan Bahram Khan Called Bade To
برای دانلود آهنگ 
یک خانوم با کلاس صد کیلو ارایش نداره ولی همیشه سعی داره ابروها و صورتش اصلاح شده و مرتب باشه
خانوم با کلاس مرتب و تمیز  لباس می پوشه و بند مد روزهای عجیب و غریب نیست!
خانوم با کلاس لبخند به لب داره و خوش برخورده ولی جلف و دلقک نه!
خانوم با کلاس اهل مطالعه هست و عضو کتابخانه
خانوم با کلاس تا لنگ ظهر نمی خوابه
خانوم با کلاس یادگیری هنرها رو عار نمی دونه 
خانوم با کلاس کم حرف و گزیده گویی هست
خانم با کلاس اهل مجادله و جر و بحث نیست
خانم با کلاس اهل غ
@arnikaseir انتالیا
27 اذر و 4 دی ماه6 شب 7 روز
✈️ماهان ایر
larapalace 3*bb........................2.290belkon4*all..........................3.090palmet bech resort  5 * all .......... 3.390cender hotel  4* all ............ 3.790sensitive5*uall........................3.890crystal deluxe   5 * all ......... 4.490club hotel sera  5 * uall ........ 4.890grand park lara5*uall..........................4.995miracel5*uall........................5.190asteria kremlin 5*uall........................5.590granada lucury belek 5*uall.............5.890adelya elite5*uall..........................6.490
✅برای اطلاعات بیشتر تماس بگیرید.
☎️021-88762762✅برای تماس در ساعات غیر اداری با شماره زیر تماس ب
@arnikaseir تایلند
  پاتایا
26دی 7 شب 8 روز✈️ماهان ایرmp residence3*...................6545the sun resort3*...........................7080piyada 3*....................7120siwalal city3*..........................7420the grand day night3*...........................7610boutique pattaya3*..................7630 p plus 3*.................7725welcome plaza3*.........................7820centara grand5*..........................10370garden grand 5*..........................................10610the zign5*.........................10710
☎️021-88762762✅برای تماس در ساعات غیر اداری با شماره زیر تماس بگیرید.☎️021-88759777@arnikaseir
@arnikaseir
آفر تور انتالیا
30 آذر
✈️ماهان ایر
agon  3 * b.b ....................2.490atalla hotel 3 * b.b....................2.850park avrupa 3* b.b ..................2.850belkon4*all..........................3.350larapark 3*bb........................3.500sensitive5*uall........................3790cender hotel  4* all ............ 3890grand park lara5*uall..........................4.680asteria kremlin 5*uall........................5.690granada lucury belek 5*uall.............5.890sherwood exclusive       5 * all ......... 4.250adalya elite lara   5 * uall ........6.250
☎️021-88762762✅برای تماس در ساعات غیر اداری با شماره زیر تماس بگیرید.☎️021-
آهنگ بیا برقصیم خواننده زن
دانلود اهنگ بیا برقصیم ماهان معین
دانلود اهنگ جدید بیا برقصیم
دانلود اهنگ بیا برقصیم نگو نمیشه

آهنگ بیا برقصیم ماهان
دانلود اهنگ بیا برقصیم هایو هایو
بیا برقصیم با آهنگ شاد فرشید
دانلود آهنگ بیا برقصیم از ماهان

متن آهنگ ماهان بهرام خان بنام استرس
چقدر باید طاقت بیارم تا قلبتو به دست بیارممن غیر برگشتن به عشقت کاری توو این دنیا ندارمخودت بگو دلتنگیامو کجای این دلم بذارمفرقی نداره روزه یا شب هر لحظه با فکرت بیدارمسخته همه روز و شبام بدون توحبسه دل و روحم توو این زندون توبسه بیا حالم بده از استرستو بیا به داد این دلم برسسخته همه روز و شبام بدون توحبسه دل و روحم توو این زندون توبسه بیا حالم بده از استرستو بیا به داد این دلم برس♪♫♪ ♪♫♪ ♪♫♪ ♪♫♪دا
منتشرکننده فایل : تاپ کره
ژانر: آشپزی، عاشقانه، درام، پزشکی، ملودرام
زبان : کره ایزیرنویس فارسی : چسبیده به فیلم
سال انتشار: 2019
رزولوشن تصویر: 720,480,360,240
زمان: 60 دقیقه
تعداد قسمت ها: 16
فرمت: MP4
حجم: 125 تا 1000 مگابایت
محصول: کره جنوبی
کارگردان: Lee Hyung Min
ستارگان: Yoon Kye Sang، Ha Ji Won، Jang Seung Jo
لی کانگ در یک شهر ساحلی کوچک بزرگ شده و آرزو داشته که یک آشپز ماهر شود، اما حالا او یک جراح مغز و اعصاب است. او به ظاهر فردی دلسرد است اما در حقیقت او شخصتی خون گرم دارد.

نام: زنده باد پادشاه
محصول: 2019 کره
ژانر: اکشن | کمدی | عاشقانه | جنایی
تاریخ اکران: 29 خرداد 1398 – 19Jun 2019
نمره – در IMDB
مدت زمان: 118 دقیقه
بازیگران:
Kim Rae Won – Won Jin Ah
با 3 کیفیت اضافه شد.زیرنویس فارسی اضافه شد.
خلاصه داستان: جانگ سه چول (کیم ره وون) رئیس یک باند است. او در 3 سال گذشته عاشق کانگ سو هیون بوده است، هرچند او به طور مداوم ردش می کند و سعی می کند او را دور کند. کانگ هیون پس از بارها تلاش برای پس زدنش، بالاخره به جانگ میگوید که نمیتواند با او باشد و
متن و جملات تبریک سالگرد عشق و آشنایی
I love you more and more every second I set my eyes on you. Happy anniversary my dear husband
هر ثانیه ای که چشمانم به تو می افتد بیشتر و بیشتر عاشقت می شوم، سالگرد عشق مون مبارک شوهر عزیزم!

You are the finest, loveliest, tenderest, and most beautiful person I have ever known، Happy dating anniversary
تو بهترین، دوست داشتنی ترین، مهربان ترین و زیباترین کسی هستی که تا به حال شناخته ام، سالگرد اولین دیدارمون مبارک!

هرگز لبخند روی صورتت، در آن روزی که به تو سلام دادم و تو جواب سلامم را دادی فرامو
@arnikaseir
تور 11 روزه پاتایا
ویژه 9 دی
ماهان
✅10 شب و 11 روز
PIADA RESIDENCE......7350BOUTIQUE CITY .....8.050MIND RESORT....8.140VOGE....8.800PATTAYA GARDEN....8.940WELCOME PLAZA 9.170WORABOURI....9.250SUN CITY....9.730CENTRE POINT....9.990A ONE STAR....10.230BALIHAI BAY....10.340SEASON FIVE...10.540IBIS....10.650GARDEN SEAVIEW....11.290TROPICANA....11.560VISTA.....12.180GRAND PLAZZO....12.860
✅پرواز رفت و برگشت-ترانسفر-اقامت با صبحانه-ویزا-بیمه-یک گشت شهری
☎️021-88762762✅برای تماس در ساعات غیر اداری با شماره زیر تماس بگیرید.☎️021-88759777@arnikaseir
@arnikaseir انتالیا
4 دی 6 شب 7 روز✈️ماهان ایر
agon3*bb...................................2390atalla 3*bb................................................2680park avrupa3*bb..............................................2780lara park 4*all...............................3425cender4*all...............................3820laren family4*all............................................4520armas life5*all.............................................4620sensitive5*uall........................................4790miracel5*uall................................5010aska lara5*ua;;................................5240grand park lara5*ull.....................5400club sera5*uall...................................5480adelya elit5*uall......................6340
✅برای اطلاع
آقایان : 
       1- ماهان آقاجری - پرهام پناهیده - ماهان حسینی - شهاب نورانی - مبین واحدیاریجان 
      2-پارسا برهمن - مهدی نظری 
3-کیان فروتنی - رادمان وثوقی - احمدرضا لواسانی 
4-ارشیا همت - محمدحسین شیرمحمدی - محمدآرین خرمی - محمدرضا پیروز 
                        آفرین  آفرین  آفرین
✳️ استخدام شرکت ماهان شبکه ایرانیان
شرکت ماهان شبکه ایرانیان واقع در #تهران جهت تکمیل کادر خود به چند نفر خانم یا آقا ترجیحا با تحصیلات دانشگاهی یا حداقل فوق دیپلم برای سال ۹۹ با شرایط زیر نیازمند است:
گرافیستگرافیست مسلط به شبکه های اجتماعیطراحی پوستر و عکس های مربوط به سایت شرکتمسلط به طراحی سایت و مطلب گذاری
کارشناس فروشکارشناس فروش قطعات شبکه ایمسلط به فروش قطعات شبکه ایقدرت مذاکره بالامسلط به سخت افزارتسلط به زبان انگلیسی
کارشناس
آفر تور آنتالیا
28دی
✈️ماهان 
lara palace 3*b.b....2.590agon hotel 3*b.b....2.690lara palace 3*all....2.980rox royal 5*all....3.590laren family 5*b.b....3.690laren family 5*all....3.890cender 4*all....3.890sensetive premium 5*uall....3.920grand park lara 4*uall....4.790club hotel 5*uall....4.790asteria keremlin 5*uall....5.190granada luxury 5*uall....6.440delphin imperial 5*uall....7.390
آقایان : 
       1- ماهان آقاجری - پرهام پناهیده - ماهان حسینی - شهاب نورانی - مبین واحدیاریجان 
      2-پارسا برهمن - مهدی نظری 
3-کیان فروتنی - رادمان وثوقی - احمدرضا لواسانی - دانیال میرزاپور  
4-ارشیا همت - محمدحسین شیرمحمدی - محمدآرین خرمی - محمدرضا پیروز 
                        آفرین  آفرین  آفرین
آراد ماهان نقطه ی آغاز
دانلود آهنگ آراد ماهان بنام نقطه ی آغاز
پخش آنلاین و لینک دانلود پرسرعت آهنگ نقطه ی آغاز با صدای آراد ماهان
شعر هانیه بذرکار موزیک سهراب سنگ بر تنظیم سیاوش خرمی
گیتار فرشید ادهمی سه تار پرهام حسینی
لینک مستقیم دانلود آهنگ ایرانی نقطه ی آغاز آراد ماهان با بالاترین کیفیت
دانلود آهنگ جدید آراد ماهان بنام نقطه ی آغاز
دانلود موزیک آراد ماهان بنام نقطه ی آغاز با لینک مستقیم و پخش آنلاین
آهنگ ایرانی آراد ماهان بنام نقطه ی آ
خرید صندل مردانه شهپر مدل ماهان 124 کد 07 

قیمت : 79000 تومان

برند : shahpar

خرید پستی صندل مردانه شهپر مدل ماهان 124 کد 07 

قیمت صندل مردانه شهپر مدل ماهان 124 کد 07 

برای خرید و مشاهده این محصول و محصولات دیگر کلیک نمایید.

تصاویر بیشتر

خرید صندل مردانه شه
دانلود آهنگ جدید جدید ماهان بهرام خان استرس بنام
آهنگ زیبا و بسیار شنیدنی جدید ماهان بهرام خان استرس بنام همراه با متن و کیفیت اصلی
Song Exclusive Mahan Bahram Khan   “Stress” With Text And Direct Links In Media-Music
پخش آنلاین + لینک پرسرعت آهنگ

ادامه مطلب
نام فارسی: سرنخ
ژانرها: جنایی، رازآلود، عاشقانه، مدرسه ای، هیجانی
کشور: کره جنوبی
مدت زمان: 1 ساعت 26 دقیقه
عنوان بومی: 4교시 추리영역
دیگر اسامی: راز قتل زنگ چهارم , 4th Period Murder Mystery , Fourth Period Mystery , 4Gyoshi Churi Yeongyeok , Detective in 40 Minutes , 4th Period Mystery
نویسندگان: Shin Jae Ho
خلاصه داستان: ساعت ۱۱:۴۰ زمانی که بچه ها در مدرسه در حال ورزش بودند، جونگ هون (یو سونگ هو) برای پیدا کردن همکلاسی اش ته گیو (جو سانگ کیون) به کلاس میرود و می‌بیند که او به طور فجیعی به قتل رسیده ا
سلام
ماهان سورف سایتی قدیمی که تبلیغات شرکتها و سایت ها رو میگیره و با رتبه الکسا و گوگلی که داره باعث فروش محصولات سایت ها و شرکت ها میشه و بعضی از سایت ها و وبلاگ ها هم برای بهبود رتبه شون مبلغی رو به سایت ماهان سورف پرداخت میکنن که درآمد بالایی برای ماهان سورف داره.
ماهان سورف هم به ازای بازدیدی که کاربرانش بصورت خودکار ، غیر خودکار و کلیکی انجام میدن درآمدی رو اختصاص داده که شما با ثبت نام رایگان میتونید درآمد خوبی داشته باشید.
درآمد به دل
سریال کره ای When the Camellia Bloomsبا بازی گونگ هیو جین و کانگ ها نول
نام ها: وقتی کاملیا شکوفا می شودمحصول: 2019 کره جنوبی از شبکه KBS2, Netflixژانر: #عاشقانه | #هیجانی | #کمدیتاریخ پخش: 27 شهریور 1398 – Sep 18, 2019قسمت ها: 40روزهای پخش: چهارشنبه و پنج شنبه هامدت زمان: 35 دقیقهوضعیت: پایان یافته جایگزین عدالتبازیگران:Kang Ha Neul – Gong Hyo Jin
خلاصه داستان: داستان این سریال درباره زنی به نام دونگ بک (Gong Hyo Jin) میباشد که صاحب یک بار به نام کاملیا است. او در همسایگی یک پلیس به نام هوانگ
خرید عمده کاغذ A4 سل پرینت ۸۰ گرمی ( Cell Print )
کاغذ A4 سل پرینت و یا Cell Print  یکی دیگر از برنده های معروف کاغذ که است که مدتی است در ایران جای خود را در بین مشتریان پیدا کرده است. این کاغذ محصول برش و بسته بندی شرکت کاغذ کار کسری در شهر یزد  می باشد. ابعاد این کاغذ ۲۱۰ در ۲۹۷ میلیمتر خرید کاغذ است. کاغذ A4 سل پرینت ( Cell-Print ) مناسب برای استفاده در پرینتر های لیزری، جوهر افشان، کپی و فکس می باشد.
هر باکس از کاغذ A4 CellPrint شامل ۵ بسته ۵۰۰ عددی می باشد.
کاغذ
دومین سالگرد شهادت شهید مدافع حرم نوید صفری سخنران: حجت الاسلام سید حسین مومنی مداح: کربلایی محمدحسین پویانفر کربلایی مقداد حسین زاده زمان: پنج شنبه، ۷ آذر ماه ۱۳۹۸ از نماز مغرب و عشاء مکان: تهرانپارس، خیابان استخر، بوستان ششم غربی، مسجد سید الساجدین علیه السلام #شهید_نوید_صفری @Rasoulkhalili 
یکی از روشهایی که از سایت ماهان سورف میشه کسب درآمد کرد، سورف دستیه که با دیدن تبلیغات و برای اینکه مبلغ به ازای بازدیدتون به حساب کاربریتون بیاد باید  تصویر مشابه بعد از نمایش تبلیغ رو انتخاب کنید.
کنار بازدید خودکار و نمایش تبلیغات در ماهان سورف میتونید راحت کسب درآمد از سورف دستی هم داشته باشید.
برای ثبت نام در سایت معتبر کسب درآمد ماهان سورف روی بنر زیر کلیک کنید
این کوچه ای که می بینید مسیر قدیمیه ماهان-بم هست. این سمت کوچه یه کاروانسرا بود که درشو گل گرفته بودن. و فقط ورودی شو میشد دید؛ مثل همین باغی که عکسشو می بینید[که درشو گِل گرفتن]. خیابان اصلی الان، با فاصله حدودا 10 متری موازی با همین کوچه قرار داره. 

خیلی از بنا های قدیمی توی مکان های گمشده ای از ایران قرار دارن که قدمتشون زیاده و به دلیل بی توجهی بهشون و عدم رسیدگی و مرمت، همینجوری رها شدن؛ در حالی که معماری اصیل ایرانی رو به تصویر میکشن، حتی
1
بالاخره یکی هم درباره پروژه ریاضی با من حرف زد! این عالیه؟ نه اصلا! فکرشم از ذهنم انداخته بودم بیرون. یه دفعه محمدحسین اومد یه امیدی رو زنده کرد که باید خودم پیگیرش می‌شدم. شدم؟ نه! به جاش خودم رو مشغول به تلفنی صحبت کردن نشون دادم تا بی‌خیالم بشه:)
بهش گفتم برو از ماهان بپرس تا بهت دخترای زیستی رو معرفی کنه. گفت "کسی که اون پیشنهاد بده به درد پروژه های دیگه ای می‌خوره!" با وجود پادردی که داشتم سرعتم رو بیشتر کردم! گفت تو برو به دلارا بگو من نمی
1
بالاخره یکی هم درباره پروژه ریاضی با من حرف زد! این عالیه؟ نه اصلا! فکرشم از ذهنم انداخته بودم بیرون. یه دفعه محمدحسین اومد یه امیدی رو زنده کرد که باید خودم پیگیرش می‌شدم. شدم؟ نه! به جاش خودم رو مشغول به تلفنی صحبت کردن نشون دادم تا بی‌خیالم بشه:)
بهش گفتم برو از ماهان بپرس تا بهت دخترای زیستی رو معرفی کنه. گفت "کسی که اون پیشنهاد بده به درد پروژه های دیگه ای می‌خوره!" با وجود پادردی که داشتم سرعتم رو بیشتر کردم! گفت تو برو به دلارا بگو من نمی
1
سلام
یه 22 مرداد دیگه و یه سالگرد دیگه...

سالگرد امسال ولی خیلی جالب و متفاوت بود...
همون محل قرار اول... و دیدن آشنایی دوووور... از بیست سال قبل... به غایت آشنا و نزدیک... انگار که امروز...

و همه ی حضور در مکان رو به خودش متعلق کرد... و دقایقی خوشی سپری شد...
و در برگشت، مایحتاج جشن و مهمان ناخوانده و قصه های پیچیده ای که حکماً حکمتی دارند....

نهمین سالمون مبارک
هدیه سالگرد ازدواج چه چیزی می تواند باشد؟ چه طور یگانه ترین کادو را طی روز سالگرد ازدواجمان به همسرمان کادو بدهیم؟ این سوال های دقیقا سوالاتی هست که ممکن است برای هریک از شما دوستان عزیز پیش بی آید و ما قصد داریم تا در‌این مقاله به همگی سوال ها شما در مورد خرید هدیه سالگرد وصلت جواب دهیم . با کادو آنلاین یادمه همراه باشید .
کادو یگانه سالگرد تزویج
تزویج دقیقا یکی‌از شایسته ترین اتفاقات معاش هر انسانی می باشد که هیچوقت از ذهنش منزه نمیشود . و
در چهل و یکمین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی ، همزمان با سراسر کشور ، خادمیاران آستان قدس رضوی به همراه مردم ولایت مدار و انقلابی مینودشت به خیابان ها آمده و ضمن گرامیداشت سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی و تجدید بیعت با امام خامنه ای (مدظله العالی ) یاد و خاطره سردار سرافراز اسلام شهید سپهبد حاج قاسم سلیمانی را هم گرامی داشتند.
قابل کلیه دانش آموزان عزیز نتیجه   بیست و دومین انتخابات  شورای دانش آموزی که در روز چهارشنبه اول آبان98  همزمان با کل کشور د دبیرستان شاهد پسران دوره اول برگزار گردید به شرح زیر می باشد.

ردیف
نام و نام خانوادگی
پایه تحصیلی
سمت در شورا
 تعداد رای

1
احمد رضا میر رضایی
نهم 
رییس
121

2
سید محمد حسن موسوی
نهم
نایب رییس
97

3
ماهان فرهادی
هشتم
منشی
54

4
مانی کاتوزیان
نهم
عضو
53

5
علی شکاری
هفتم
عضو
53

6
ماهان قادری
هفتم
عضو
51

7
پویا سپهوند
هشتم
عضو
51

حسین جان چطوری ؟ اوضاع خوبه ؟ سردت نیست با این زیرپوش ؟-نه آقا ماهان. ما بدبخت بیچاره ها لااقل باید فرق بین زمستون و تابستون رو بفهمیم دیگه. وگرنه اونیکه لباس گرم میپوشه که نمیفهمه ۴ تا فصل داریم.امشب چیزی برای خوردن هست؟ من که کلی التماس کردم بلکه این مدیر شیفت شب یه چندتایی غذا بده بیارم براتون ولی انگار این گرونی دامن این پولدارارو هم بد گرفته . خسیس ترشون کرده.-آره هست بیا فعلا بریم که تا خونه کلی راهه.بی خوابی بدی گریبان این شب ها را گرفته .
رمان بی تو امشب از کارولین
نام رمان :رمان بی تو امشب (جلد اول)
 به قلم :کارولین
 حجم رمان : 1.87 مگابایت پی دی اف , 1.02 مگابایت نسخه ی اندروید , 0.91  مگابایت نسخه ی جاوا , 296 کیلو بایت نسخه ی epub
ناشر: رمانسرا
خلاصه‌ای از داستان رمان:
ازدواج فریبرز رادمنش با پزشکش لیلا موجب پدید امدن اختلافاتی بین دخترش مهراوه و پسر لیلا ماهان که به تازگی از لندن بازگشته می شود مهراوه در جست جوی گذشته ماهان متوجه می شود نامزد ماهان در یک سانحه تصادف ناپدید می شود و خو
امپراتور اونجو وانگ(موسس امپراتوری باکجه) (18ق.م - 28 م)؛

امپراتور اونجو مؤسس سلسله "باکجه" و پسر کوچکتر «امپراتوریس سوسونو» بود، که در سال18ق.م پس از خروج از گوگوریو به علت مسائل سیاسی در جنوب با متحد کردن ملت جولبون و مردم «هانمن»، امپراتوری باکجه را برپا نمود.
در سال 8 ق.م قبیله "مالگال" دو حمله به شیپجه انجام داد و در هردو حمله موفق گشت بخش هایی از شیپجه را فتح کند. در سال 3 ق.م بیریو از دنیا رفت و مردم به اونجو به عنوان یک امپراتور رسمیت بیشتری د

اولین سالگرد شهادت شهید محمد مهدی لطفی نیاسر، شهید راه نابودی اسرائیل
همراه با اجتماع عظیم جوانان عاشورایی

سخنران: حجت الاسلام و المسلین حاج علیرضا پناهیان
مداح: حاج مرتضی طاهری
جمعه 23 فروردین  1398 ، بعد از نماز مغرب و عشا
مسجد مقدس جمکران ، شبستان کربلا

اولین سالگرد شهادت شهید محمد مهدی لطفی نیاسر، شهید راه نابودی اسرائیل
همراه با اجتماع عظیم جوانان عاشورایی

سخنران: حجت الاسلام و المسلین حاج علیرضا پناهیان
مداح: حاج مرتضی طاهری
جمعه 23 فروردین  1398 ، بعد از نماز مغرب و عشا
مسجد مقدس جمکران ، شبستان کربلا
برای ایجاد انگیزه در کلاس اول خود میتوانید از داستانهای کوتاه استفاده کنید،کلاس اولی ها علاقه بسیاری به شنیدن داستان دارند.ایجاد علاقه به کلاس و مدرسه یکی از فنون یاد دهی -یادگیری برای بهبود کیفیت آموزش است.برای مطالعه داستانهای جذاب مختص کلاس اول اینجاکلیک کنید.
برای ایجاد انگیزه در کلاس اول خود میتوانید از داستانهای کوتاه استفاده کنید،
کلاس اولی ها علاقه بسیاری به شنیدن داستان دارند.
ایجاد علاقه به کلاس و مدرسه یکی از فنون یاد دهی -یادگیری برای بهبود کیفیت آموزش است.
برای مطالعه داستانهای جذاب مختص کلاس اول اینجاکلیک کنید.
کسب درآمدی آسان از سایت مطمئن ماهان سورف
بدون نیاز به نشستن به پشت کامپیوتر درآمد کسب کنید
ماهان سورف سایتی با سابقه بالا در پرداختی به کاربران
ثبت نام در این سایت رایگان می باشد.
موقع سورف خودکار می توانید تصاویر در مرورگرتان (فایر فاکس از افزونه ی Block Image|Video) را غیرفعال کنید تا مصرف حجم اینترنت تان را به حداقل برسانید
کسب درآمد از بازدید سایت بصورت دستی و خودکار
روش دیگر مشاهده تبلیغات دیگران است که به ازای بادید از سایت و تبلیغات مبلغی ب
«#خاورمیانه» واژه کهنى نیست واگر صدسال پیش روزنامه نویسى در نوشته هاى خود این واژه را به کار مى برد، خواننده نمى دانست منظور نویسنده چیست و در مورد چه منطقه اى صحبت مى کند.
به روایت اسناد وتحقیقات انجام شده اصطلاح «خاورمیانه» را براى نخستین بار یک مورخ آمریکایى به نام «آلفرد ماهان» به کار برده است و منظور وى از خاورمیانه منطقه اطراف خلیج همیشه فارس بوده است. وجه تسمیه خاورمیانه این است که چون از قاره اروپا به آسیا نگاه کنیم این منطقه نه خاور
این روزها مکتب اسلامی کلاس‌های زیادی رو به صورت آنلاین برگزار کرده از کلاس های مدرسه گرفته تا طب اسلامی و پرورش نوغان(کرم ابریشم) و زبان عربی به شکل کاربردی
مشاهده جدول زمانبندی کلاس‌های آنلاین مکتب اسلامی
اینجاکلیک کنید
به اطلاع دانشجویان محترم می رساند تمامی کلاس های اینجانب روز چهارشنبه 22 اسفندماه برگزار نخواهد شد و برنامه برگزاری کلاس های جبرانی متعاقبا اعلام خواهد شد.
تاکید می گردد صرفا کلاس های روز چهارشنبه که مربوط به اینجانب می باشد برگزار نخواهد شد و سایر کلاس ها مطابق برنامه اعلام شده برگزار خواهد گردید.
سلام 
با کارشناس آموزش بابت تغییر جلسه ثابت کلاس و اینکه در هفته‌های زوج و ساعت ۱تا۳ جلسه متغیر کلاس باشه و همچنین اینکه کلاس با دو تخته احتیاج هست، صحبت کردم.
قرار بر این هست که تمام دانشجویان کلاس در خواست را امضا کرده و بعد از امضای من  برای مدیرگروه (دکتر راعی) ببرن و بعد درخواست تایید شده را به خانم مویدفر برای انجام تغییر کلاس بدهند.
پی‌نوشت:
 تا قبل از انجام فرایند فوق طبق برنامه آموزش در سایت گلستان کلاس تشکیل میشه.

موقع سورف خودکار می توانید تصاویر در مرورگرتان (فایر فاکس از افزونه ی Block Image|Video) را غیرفعال کنید تا مصرف حجم اینترنت تان را به حداقل برسانید
طرح لایه باز جدید اعلامیه سالگرد مادر اعلامیه یکمین سالگرد درگذشت ، اعلامیه لایه باز اولین سالگرد ، طرح آگهی سالگرد مادر ، طرح جدید اعلامیه ترحیم مادر طرح آگهی ترحیم مادر آگهی لایه باز ترحیم مادر لایه باز هفت مادر لایه باز سومین روز درگذشت

دسته بندی
فایل های لایه باز و PSD

فرمت فایل
zip

حجم فایل
14934 کیلو بایت

تعداد صفحات فایل
1

برنامه مورد نیاز فتوشاپ
قابل ویرایش با فتوشاپ
فرمت فایل psd
رزولیشن 300
تعداد فایل یک عدد psd

نوزدهمین سالگرد تنها شهید روستای بنه عباس بخش آب پخش،شهید جهان آوازه،با حضور مردم و مسئولان برگزار شد.
امام جمعه آب پخش،فرمانده حوزه شهید دستغیب آب پخش،مسئول شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی بخش آب پخش،بسیجیان پایگاه شهدای آب پخش و بسیجیان پایگاه شهید آوازه روستا و شورای اسلامی روستای بنه عباس  و خانواده معظم شهید آوازه از افراد حاضر در این مراسم معنوی بودند.

ادامه مطلب
نوه ام، ماهان، رو سپرده اند دست من. دیگر نشستیم با هم یک ساعت جاخوراکی پرنده ها را درست کردیم تا تو فصل سرد سال غذا داشته باشند . بعد بردمش شرکت یک ساعت نشست کار تدوین بچه ها را نگاه میکرد. بچه را میدیدی با بیچارگی تمام از شدت نداری چشمش را دوخته بود به کامپیوتر رندر .
هی نگاه می کرد چه طوری عکس ها از بالا به پایین ریز ریز می آیند. آنقدر آرام و ملتمسانه نگاه کرد تا از آخر ، بچه های تدوین آن بخشی که تدوین شده بود را نشان دادند.
یک ده دقیقه ای بود . دیگ
با کدوم خاطره یا تجربه روز دختر رو تبریک بگیم؟!خاطره تنهایی کلاس تشکیل دادن در غیابشون...بلاک کردن بعد از اشتباه...نگفتن کنسلی کلاس و بیخودی سر کلاس موندنشون...کمک نکردن بهشون وقتی سر یه مبحث کمک میخواستن...سو تفاهم با شوهر یکی ازشون یا نجات دادن دوتا دختر که گیر کرده بودن ؟!این آخری غیر دخترای کلاس بودش
در کلاس های آنلاین، آموزش و فراگیری زبان نسبت به کلاس های حضوری بسیار ساده است دیگر از دشواری های موجود جهت شرکت در کلاس های حضوری خبری نیست. ترافیک سنگین در شهرهای بزرگ را دور زده اید و البته همه چیز بدون نیاز به حضور فیزیکی شما و استاد در محلی برگزار خواهد شد که برای شما امکان دارد. در کلاس های آنلاین بعد مسافت دیگر معنا ندارد و در هر ساعت از روز که تمایل داشته باشید کلاس برگزار خواهد شد. فقط کافی است با استاد  هماهنگ کنید تا کلاس های آنلاین
در کلاس های آنلاین، آموزش و فراگیری زبان نسبت به کلاس های حضوری بسیار ساده است دیگر از دشواری های موجود جهت شرکت در کلاس های حضوری خبری نیست. ترافیک سنگین در شهرهای بزرگ را دور زده اید و البته همه چیز بدون نیاز به حضور فیزیکی شما و استاد در محلی برگزار خواهد شد که برای شما امکان دارد. در کلاس های آنلاین بعد مسافت دیگر معنا ندارد و در هر ساعت از روز که تمایل داشته باشید کلاس برگزار خواهد شد. فقط کافی است با استاد  هماهنگ کنید تا کلاس های آنلاین
هوالرئوف الرحیم
امشب با رضا پولهای کادوئی دخترک و رضوان رو تبدیل به طلا کردیم. 
امشب که شب سالگرد ازدواجمون هست، خیلی چشم گردوندنم گوش تیز کردم ببینم حواسش هست یا نه. که نبود. 
طلا نمی خوام ازش. فقط دلم می خواد یادش باشه. دلم می خواد این روز رو گرامی بداره. مطمئنم که اصلا یادش نیست. چون وقتی شنید یه هفته دیگه روز معلمه، شکه شد و گفت" ا چه زود رسید". وگرنه یه اشاره ای هم به این مناسبت می کرد.
حالا منم باید ببینم تا صبح چند هزار بار بیدار میشم و می تو
دانشجویان گرامی
با سلام
نظر به اینکه برخی دوستان علاقمند به تشکیل کلاس می باشند،فردا چهارشنبه،۲۴ مهر ماه در صورتی که حداقل نیمی از دانشجویان حضور داشته باشند، کلاس تشکیل خواهد شد.
بدیهی است در صورت تشکیل کلاس حضور غیاب انجام خواهد شد
موفق باشید
در کلاس های آنلاین، آموزش و فراگیری زبان نسبت به کلاس های حضوری بسیار ساده است دیگر در زمستان تحمل سرما و در تابستان تحمل گرما را نخواهید داشت از ترافیک سنگین در شهرهای بزرگ خبری نیست و همه چیز در محل شماست البته بدون نیاز به حضور فیزیکی در کلاس درس و استاد. در کلاس های آنلاین بعد مسافت (مکان) دیگر معنا ندارد و در هر ساعت از روز که تمایل داشته باشید کلاس برگزار خواهد شد. فقط کافی است با استاد زبان ایتالیایی هماهنگ کنید تا کلاس های آنلاین راس سا
به اطلاع دانشجویان محترم می رساند جلسه کلاس جبرانی مربوط به درس ماشین های الکتریکی 1 روز چهارشنبه 6 آذرماه از ساعت 09:30 تا 11:30 برگزار خواهد شد.
لازم به ذکر است کلاس فوق جبرانی بوده و کلاس اصلی درس مطابق برنامه آموزشی چهارشنبه ساعت 12 تا 13:30 برگزار خواهد شد. 
سومین شماره فصل‌نامه «سان» با موضوع فراموشی. طبق معمول متن‌ها و داستان‌های عالی. این شماره نقاشی‌های خیلی خیلی جذابی هم داشت که لذت خوندنش رو چندین برابر میکرد.بهترین‌های این شماره از نظر من:«رسم روزگار چنین است» از سید جواد رسولی. روایتی از فاجعه‌های انسانی فراموش‌شده که کمتر بهشون پرداخته شده. مثل شهر «دارمشتات» در آلمان که در جنگ جهانی کاملا از بین رفته و هزاران آدم قربانی شدن..«ترکش» از صابر قربانی: داستانی درمورد کارگاهی که منفجر
میدونم فکر‌ کردید کلاس نویسندگی گذاشتم ولی نه،من خودم درست و حسابی نویسنده نشدم کلاس بخوام بزارم آخه؟؟حقیقتش یه سوالی داشتم میخواستم ببینم کسی تا حالا کلاس نویسندگی شرکت کرده؟و نظرش چی بوده؟
یه پیجی هست به اسم سندرم نویسندگی با همکاری یه موسسه فرهنگی کلاس مجازی آموزش نویسندگی گذاشته،میخواستم ببینم کسی تجربه داره در این مورد که بتونه کمکم کنه؟اصلا آشناست با این موسسه «یگانه فاخر توانا»؟
امروز ساعت هشتو نیم از شبکه اموزش کلاس داشتم ولی خواب موندم و جا موندم.

حالا کی پاسخگو عه؟ههههاااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااا
این چه وضعشه.تو تلویزیونم که کلاس میزارن هشتو نیم باید بلند شی.خدددددددددددددددددددددااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااا
رسما رد دادم.
https://forms.gle/khhxNBShM9mxoFkXA
1⃣فرم ثبت درخواست برگزاری کلاس مبانی امنیت در ارتباطات با کد درس 6625
---------------------------------
https://forms.gle/HZt1nf8Ea5sFKxVZ8
2⃣فرم ثبت درخواست برگزاری کلاس مخابرات دیجیتال با کد درس 6614
https://forms.gle/CpzVeCMDwJhsRGYy6
3⃣فرم ثبت درخواست برگزاری کلاس نگهداری و بهره برداری سیستم های ثابت و سیار با کد درس 6626
https://forms.gle/311CPNjPhmeCUqDCA
4⃣فرم ثبت درخواست برگزاری کلاس ریاضی کاربردی با کد درس 6599
<iframe src="https://d
سال اول دوم دبیرستان بودم که اخرای کلاس زبان رفتنم بود، سطح کلاس بالا بود و تعداد نفرات کم. یه ترم تنها من بودم که قبول شدم و مابقی همه رد شدن. ترم بعد تشکیل نشد کلاس، ولی کلاس قبلی برای بچه هایی که رد شده بودن تشکیل شد که من نرفتم. دلیلش هم این بود که اون روزا از خدام بود به هر دلیل تعطیل شه، اخه چندین سال بود که آرامش و آسایش رو ازم گرفته بود. از یه طرف باید میرفتی مدرسه از اون طرف، خرد و خسته میرفتی زبان، درس های خودت هم یه طرف.
اون ترمی که کلاس م
برای ایجاد انگیزه در کلاس اول خود میتوانید از داستانهای کوتاه استفاده کنید،
کلاس اولی ها علاقه بسیاری به شنیدن داستان دارند.
ایجاد علاقه به کلاس و مدرسه یکی از فنون یاد دهی -یادگیری برای بهبود کیفیت آموزش است.
برای مطالعه داستان کلیک کنید.
برای ورود به کلاس باید رمز ورود را داشته باشید و برای دریافت رمز حتما شما باید ثبت نام کنید و حتما عضو سایت شوید.
اگر از اعضا سایت هستید با نام کاربری خود در خواست ورود به کلاس را ارسال کنید.
اعضا پس از ثبت نام کد ورود به کلاس مربوطه رو دریافت میکنند.
مدرس:خانم حبیبی
ساعت برگزاری کلاس هر روز راس ساعت5
(ورود برای عموم آزاد است)
علی انصاریان که در نقش شهیدرضایی مجد در حال نقش آفرینی است در سالگرد شهادت این شهید در اینستاگرامش پستی منتشر کرد.

، علی انصاریان بازیکن اسبق پرسپولیس که در نقش شهیدرضایی مجد در حال نقش آفرینی است با انتشار پستی در اینستاگرامش به سالگرد شهادت شهید رضایی مجد اشاره کرد و نوشت:سلام...امروز سالگرد شهادت مردیه که مثل همه رفیقاش مرد بود مرد...شهید رضایی مجد که به خاطرش خیلى سالها لیگ به اسمش بود وهست و من فقط اسمشو شنیده بودم همین... وقتى قرار شد ن
در سی شارپ شما می توانید نوع (type) ها را در قالب یک متغییر برگرداند و جا به جا کرد. این نوع ها می توانند انواع متغیر ها و یا کلاس ها و در کل هر شئ موجود باشند. به طور مثال اگر کلاس های مشتقی دارید می تواند کلاس پایه و تمامی کلاس های مشتق را به گونه ای بنویسید که توع خود را در غالب یک متغیر اعلام کنند
ادامه مطلب
در سی شارپ شما می توانید نوع (type) ها را در قالب یک متغییر برگرداند و جا به جا کرد. این نوع ها می توانند انواع متغیر ها و یا کلاس ها و در کل هر شئ موجود باشند. به طور مثال اگر کلاس های مشتقی دارید می تواند کلاس پایه و تمامی کلاس های مشتق را به گونه ای بنویسید که توع خود را در غالب یک متغیر اعلام کنند
ادامه مطلب

امپراتور اونجو مؤسس سلسله "باکجه" و پسر کوچکتر «امپراتوریس سوسونو» بود، که در سال18ق.م پس از خروج از گوگوریو به علت مسائل سیاسی در جنوب با متحد کردن ملت جولبون و مردم «هانمن»، امپراتوری باکجه را برپا نمود.
در سال 8 ق.م قبیله "مالگال" دو حمله به شیپجه انجام داد و در هردو حمله موفق گشت بخش هایی از شیپجه را فتح کند. در سال 3 ق.م بیریو از دنیا رفت و مردم به اونجو به عنوان یک امپراتور رسمیت بیشتری د
بنام خدا. 
با سلام و آرزوی سالی پر خیر و برکت برای همگی. همانطور که همه می دانید فردا سالگرد عروج ملکوتی همسر عزیزم است، سال گذشته در چنین شبی که پر از خاطرات تلخ است شریک زندگیم را از دست دادم و تا ابد داغدارش شدم. نمیخواهم روضه بخوانم و اوقاتتان را آشفته کنم ،می دانم که بی ذکر مصیبت هم دلتان سرشار از غم و اندوه است ولی برای حضرت سیدالشهدا و مصائب حضرت زینب بگریید.
بینهایت ممنونم که در یکسال گذشته با مهربانی، شریک درد و غم ما بودید و امیدوارم د
این تی ای خیلی بامزه س.
یجورایی شخصیت اجتماعی داره و منو یاد مریم میندازه.
من داشتم میرفتم سر کلاسش صداشو از یه کلاس دیگه شنیدم.
تعجب کردم واسادم تو کلاسو نگاه گردم منو دید.
تو کلاس دو سه تا دختر بودن داشتن باهاش میخندیدن.
تا منو دید اومد بیرون سلام کرد گفت کلاس اینجا هست من الان میام و رفت.
:)))
سلام
همیشه دلم یه دوربین حرفه ای میخواست، تا اینکه دوست پسرم به مناسبت ششمین سالگرد دوستمیون برام خرید  حقیقتا که براش بمیرم رواست.
البته من عکاس نیستم و عکاسی حرفه ای بلد نیستم، ولی حتما میرم کلاس و یاد میگیرم و کلی عکس های قشنگ میگیرم باهاش و اینجا به اشتراک میذارم باهاتون. فعلا یه عکس که از بنفشه م گرفتم رو میذارم

پ.ن: این روزها عجیب گیر دادم به بازی های قدیمی مثل Prince of Persia  یا پوکاهانتس، الانم دارم علاالدین رو دانلود میکنم :))

کی فکرش رو می کرد من انقدری به کلاس و تدریس وابسته بشم که دوری ازش افسرده ترم کنه. کلاسایی که جای قرص و دارو رو بگیره و از نو بهم انگیزه ی زندگی بده. امروز وقتی کلاس مجازیم هم عقب افتاد بیشتر به این رسیدم که چقدر ازشون انرژی میگیرم. کاشکی زودتر شروع بشه، باز طرح درس بنویسم، کوییز بگیرم ازشون. شب قبل از ‌کلاس تند تند تست بزنم، مبادا نکته ای جا افتاده باشه و به اون خوبی که باید نباشه کلاسم.
شاید تبلیغات بذارم و دانش آموز برای کلاس مجازی بیابم و ه
از این سریالهای شبانه تلویزیون کدومش رو می بینید؟ الان شبکه ۳ گاندو داره. شبکه ۲ دکتر ماهان و شبکه ۱ عروس تاریکی یا بوی باران. به نظرم شبکه ۱ از همه بهتره. هان؟ فقط این دختره ستایش که اسمش تو این فیلم ترانه است دیگه شورشو در اورده از بس فوضولی می کنه :))
من از پنجم دبستان تا دوم دبیرستان یه ضرب رفتم کلاس زبان!
یه استاد زبان هم داشتیم که چند ترم متوالی باهاش درس داشتم بهم می گفت تو کلاس 504 واژه هم بیا:|
بهش میگفتم واسه من سنگینه میگفت نه تو کلاس فقط باش بقیه از خجالت رقابت باهات درس خون میشن:) 
:/
ادامه مطلب
✨✨✨✨✨
آیا دوست دارید مرثیه خوانی اهل بیت(علیهم السلام) را بیاموزید 
آیا دوست دارید در ماه محرم در سوگ اهل بیت(علیهم السلام) روضه خوانی کنید 
پس بشتابید ودر کلاس مداحی شرکت کنید 
کلاس آموزش  مداحی

مهلت ثبت نام  ۲۶ تیر ماه
 ✨همراه با استاد مجرب 
پایان کلاس :قبل ازماه محرم 
مکان :موسسه قرآنی شیفتگان وحی 
شماره تماس: ۳۷۲۳۳۳۹۰/۹۲
-پاشو آقا ماهان. پاشو دیگه. دیرت میشه اونوقت غر غر کردنت برای منه.با عجله لباس های دیروزی را می پوشم . هرچه حسین اصرار می کند که لقمه ای صبحانه بخورم مثل همیشه صبحانه نخورده از خانه بیرون می زنم. چند دقیقه ای طول می کشد تا به ایستگاه مترو برسم. صبح ها متروی تهران بیشتر به ویترین عروسک فروشی شبیه است. با وجود اینکه تا هتل با تمام توان دویدم اما بازهم چند دقیقه ای دیرتر از وقت مقرر می رسم . خداراشکر مدیر شیفت هنوز نرسیده . -بچه ها زود باشید سریع لباس
بچه ها خیلی از ما مقید ترن ؟
+سیاه چرا پوشیدی؟
-محرم دیگه 
+:|
+++++++++++++
+ حجاب بهت میاد :) 
چی شد چادر گذاشتی ؟ چون کلاس قرآن داری؟ 
+ نه ... من هر سال محرم چادر میذارم 
+ :|
+++++++++++++
+ ساعت 7 بیا کلاس 
- من اون ساعت میخوام برم دسته
+:|
+++++++++++++
+ فلان روز بیا کلاس 
- اون روز عزیزم میخواد غذا بده 
+ :|
+++++++++++++
+بیسار روز بیا کلاس 
- اون یکی عزیزم میخواد غذا بده 
+: |
+++++++++++++
+ از خدا که پنهون نیست از شما چه پنهون دیگه کم کم دارم عصبی میشم :|
یکی از بچه ها برای چهارشنبه ا
با توجه به دوران قرنطینه و عدم امکان حضور در کلاس های آموزشگاه ها 
مهندس ایمان کوشکی افدام به برگزاری کلاس آنلاین پیرامون موضوعات تخصصی طراحی داخلی کرده است
جهت شرکت در کلاس با شماره های زیر تماس حاصل فرمائید
22551035
با در واتس اپ به شماره زیر پیام دهید
09127783033

ساعت مطالعه خودت رو از ده به بیست برسون
شنبه یکشنبه روزیه ک کلاس داری اما میتونی حداقل دو ساعت بخونی
دوشنبه کلاس نداری پس مینیمم باید ٥ ساعت بخونی
سه شنبه کلاس داری و همون دو ساعت کافیه
چهارشنبه پنج شنبه و جمعه ک کلاس داری هم هر کدوم ٥ ساعت
پس مینمم میتونی ساعت مطالعه رو به ٢٦ افزایش بدی و ٦ ساعتم میگیم نرسیدی بش پس فلا ٢٠ ساعت هدف در دسترسیه با ی حساب کتاب ریز
نام: Mortal kombat X
------------------------
اطلاعات:
مدت زمان: 2ساعت 30 دقیقه
ترجمه اختصاصی از تیم: Telos Karma
خلاصه داستان: 
داستان بازی در چند بازه زمانی و پس از نسخه ی پیشین روایت می‌شود. پس از نابودی شائوکان و مسخر شدن بسیاری از شخصیت های بازی همچون لیو کانگ و کانگ لاو زمین همچنان در بحرانی که کوان‌چی و شنگ‌سونگ مسبب آن هستند قرار دارد و زمین در برابر موج حملات سربازان دنیای خارج که تحت رهبری شائوکان و متحدانش بوده‌اند به سمت نابودی پیش رفته و بسیاری از انسان
طرح تابستانی 98 :

کلاس های آموزشی : کلاس کامپیوتر (ICDL) - خوشنویسی - کلاس های تقویتی - کلاس رفع اشکال زبان انگلیسی - احکام و ...
کلاس های قرآنی : نهج البلاغه - روخوانی و روانخوانی قرآن به همراه ترتیل، تجوید مفاهیم و تفسیر قرآن و ...
برنامه های مذهبی : تشرف به حرم مطهر - حضور در هیئات در مناسبت های مذهبی - ایستگاه های صلواتی و ...
ادامه مطلب
شرکت تجهیزات پزشکی
بهداد طب ایمن ماهان تولید
کننده سیفتی باکس است . بهداد طب ایمن ماهان سیفتی باکس مقوایی تولید می کند . بهداد طب ایمن ماهان به عنوان تولید کننده سیفتی
باکس تمام
تلاش خود را کرده است که سیفتی باکس مطابق با استانداردهای جهانی تولید کند تا هیچ گونه
خطری برای محیط زیست نداشته باشد . بهداد طب ایمن ماهان (BTEM) برای تولید سیفتی باکس از آزمایشگاه ساها تاییدیه دارد
. تولید
سیفتی باکس در BTEM با در نظر گرفتن ویژگی هایی مانند وزن
یاد اون روزایی بخیر که بچه بودیم و خودمونو میزدیم به اون راه تا واقعا سوپرایز شیم..
از اینکه میگفتن نیا تو این اتاق، فعلا کار داریم اینجا...بعد هی دلت بال بزنه اون اتاق چه خبره و از فضولی بترکی اما  همه کنجکاویت برمیخوره به پشت درای قفل و آدمایی که تو اون اتاق یکاری میکنن که تو نباید بفهمی
اما کم کم درا باز میشه و میبینی اتاق تزیین شده از کاغذ های رنگی و بادکنک... و یه سفره ی تولد کوچولو
اون موقع رو ابرایی انکار رو ابرا بپر بپر میکنی..
کم کم هم مهمو
طرح تابستانی 98 :

کلاس های آموزشی : کلاس کامپیوتر (ICDL) - خوشنویسی - کلاس های تقویتی - کلاس رفع اشکال زبان انگلیسی - احکام و ...
کلاس های قرآنی : نهج البلاغه - روخوانی و روانخوانی قرآن به همراه ترتیل، تجوید مفاهیم و تفسیر قرآن و ...
برنامه های مذهبی : تشرف به حرم مطهر - حضور در هیئات در مناسبت های مذهبی - ایستگاه های صلواتی و ...
ادامه مطلب
1- به موقع در کلاستان حاضر شوید.
همیشه آن تایم باشید. سروقت در کلاستان حاضر شوید. دیرآمدن دلیل خوبی برای تشخیص بی نظمی و تنبلی شما در کلاس است. در ضمن دیر رسیدن در کلاس باعث بهم خوردن تمرکز معلم و کلاس می شود.

2- سعی کنید کمتر غیبت داشته باشید.
اگر می خواهید شاگرد زرنگ کلاس باشید بهتر است همیشه در کلاس درس حاضر بوده و از نکاتی که معلم در هنگام درس می گویید غافل نباشید. غیبت زیاد شما را از درس و دانش آموزان دیگر عقب انداخته و ...
ادامه مطلب

چینگو جونی های گل
اومدم واستون یک عدد فیلم سینمایی معرفی کنم کف کنید
و واس خاطر اینکه به شدت خطر اسپویل وجود داره در ادامه مطلب، همینجا اعلام میکنم که اگر دوستندارید از ماجرا های فیلم باخبر بشید اصلا ادامه مطلب نروید!!

هانا... تول... ست
جیجیجینگ
 انگل اولین فیلم غیر انگلیسی زبان برنده جایزه اسکار
ژانر: کمدی سیاه
نویسنده و کارگردان: بونگ جون هو
سال انشار: ۲۰۱۹
بازیگران: سونگ کانگ هو، لی سون کیون، چو یئو جئونگ، چوی وو شیک و پارک سو دام
 این
خی امروز اولین کلاس دانشگاه بود دانشگاه فرهنگیان 
ساعت 7/30شروع رفتیم سر کلاس استاد اقای وردی بود کلا استاد خوبی بود؛
از این که ما بهترین انتخاب رو کردیم که امدیم فرهنگیان و از این که الان فارغ التحصیل ها بیکارند و کار نیس صحبت کرد تا درس که مبانی فلسفه بودو ما جزوه نوشتیم البته تا جایی که تونستم ادامشو از روی صوتی که صادق گرفت ؛
الان میخوام گوش کنم و بنویسم ؛بعد از ظهر هم که کلاس دارم ساعت 16/30 به امید خدا البته دنبال کار های کتابخونه ام که بتون
خواب دیدم دانشگاه باز شده
رفتم سر کلاس ساعت اول و به جای یک ساعت و نیم بیشتر از دو ساعت تو کلاس بودم
کلاس روش تحقیق بود و گفتم چون روش تحقیق پیشرفته س در مورد کل پایان نامه کار می کنیم نه فقط در حد پروپوزال
نکات مهمی رو هم که باید تو هر فصل رعایت بشه میگم بهتون
رو وایتبورد کل فرمت پایان نامه 5 فصله  رو نوشتم و توضیح دادم و توضیح دادم و رفع اشکال کردم
تا وقتی که دیگه کلاس بعدی داشت شروع میشد و از اون کلاس بیرونمون کردند
کلاس بعدی هم کلاس طراحی آموز

1⃣فرم ثبت درخواست برگزاری کلاس مبانی امنیت در ارتباطات با کد درس 6625
https://forms.gle/HZt1nf8Ea5sFKxVZ8

2⃣فرم ثبت درخواست برگزاری کلاس مخابرات دیجیتال با کد درس 6614
https://forms.gle/CpzVeCMDwJhsRGYy6

3⃣فرم ثبت درخواست برگزاری کلاس نگهداری و بهره برداری سیستم های ثابت و سیار با کد درس 6626
https://forms.gle/311CPNjPhmeCUqDCA

4⃣فرم ثبت درخواست برگزاری کلاس ریاضی کاربردی با کد درس 6599
<iframe src="https://docs.google.com/forms/

تبلیغات

محل تبلیغات شما

آخرین وبلاگ ها

برترین جستجو ها

آخرین جستجو ها

وبلاگ مدرسه نورعلم و فردوسی کنرک (گندمان)